Kudu, Reet

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)

Kudu, Reet

MUIDUMILJONÄRID

€3.16

€13.43

Maksudeta: €2.90

Reet Kudu üheteistkümnes romaan annab läbilõike Eesti  elust pärast taasiseseisvumist ning keskendub mitmele teravale päevaprobleemile. Eelkõige kiirustades läbiviidud omandireformile, mille käigus muudeti tuhanded inimesed sundüürnikeks, kes pidid oma kodud loovutama õigusjärgsetele omanikele ..

Kudu, Reet

HÄDAMAANDUMINE

€2.94

€8.18

Maksudeta: €2.70

Värvika tegelasgalerii ja sündmustikuga teos annab huvipakkuva läbilõike meie lähiminevikust ning olukorrast praegusaegses Eestis, kus iga pere on pidanud murrangulisel ajal suurte muutustega hakkama saama ja elus oma koha leidma. Õed Vaike ja Vaarika on teineteisest tööd tehes eemaldunud. Vaike mee..

Kudu, Reet

INGLIMAMMID

€2.94

€10.14

Maksudeta: €2.70

Provintsiteatri naiskoomik Monika Moon kohtub kunagise noorusarmastuse Valdisega. Kohtumine vallandab rea lustakaid ja seikluslikke sündmusi, mis viivad Monika filmivõtetele Lätimaale ning totalitaarsesse Usbeki Vabariiki. Seda tänu sellele, et näitlejatar on enne pensioniiga teatrist vallandatud ja..

Kudu, Reet

PIDU KAUGEL ENESEST

€0.00

Maksudeta: €0.00

Romaan ajakirjanik Krõõt Tuusest, kelle ema, väljapaistev koreograaf Nora Tuuse jäi kaheksakümnendatel ootamatult Ameerikasse. Stagnaajal oli ärahüppamine ränk kuritegu ning koreograafi tütart ähvardab ülikoolist väljaheitmine. Olukorra päästab isa uus abielu marksismilektori ja tuntud revolutsionää..

Kudu, Reet

PIDUPÄEVAD VÕÕRSIL

€0.00

Maksudeta: €0.00

Autori huvikeskmes on Eestist lahkunud ja välismaal läbilööki üritavate intellektuaalide elu ning suhted. Romaani peategelane psühholoog Inga kirjutab Šveitsi kultuuristipendiaadina teaduslikku tööd elades vanas restaureeritavas kloostris, sest luksuslikum elu käib tal üle jõu. Tema lähimaks naabrik..

Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)