Seppo, Raivo

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 12, kokku 14 tootest (2 lehekülge)

Seppo, Raivo

TUULTE PÄRIJANNA

€12.77

Maksudeta: €11.72

15. sajandil pidi igaüks elama, kuhu elama oli seatud. Paremaks püüda oli alatu, halvemaks – põlatav. Kellel vähe või üldse mitte vara, ei pidanud muretsema, Issand muretses tema asemel. Vabatalupoeg Rolev kusagil Järvamaa-taguses ei jäta siiski muresid Tema hoolde, vaid püüab omal jõul paremaks..

Seppo, Raivo

KORD KUNINGALINNAS

€5.34

€8.91

Maksudeta: €4.90

Romaani tegevus leiab aset pärisorjuse viimasel aastakümnel Süda-Eestis, Laiusel – unustatud kuningalinnas, kus mitu võimu oli kunagi oma kanda kinnitanud. Selle rahvalik-nõialiku loo keskseks tegelaseks on paljulapselise pere ema, kõrtsinaine Gerdruta, kes on oma nutikuse ja tahtejõuga kindlustanud..

Seppo, Raivo

VAIKNE PESAKE

€0.00

Maksudeta: €0.00

Endine televisiooni ilmapoiss Villar Viiskand kaotab töö pealinnas ja läheb tagasi oma juurte juurde, ühte kõrvalisse alevikku. Selgub, et ka siia on suur maailm pärale jõudnud: esimene, keda Villar koju jõudes kohtab, on mustanahaline umbkeelne pagulane, kes peab nüüd meie ühiskonda lõimuma. Kodual..

Seppo, Raivo

TRAAKLANE: RHODOPE RAPSOODIA

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind 16.74 Autori neljateistkümnes romaan, mis asetub nagu paljud tema varasemadki teosed vähe tuntud aega ja ruumi. Seekord on tegevuskohaks muistne Traakia, kuhu pärast Peloponnesose sõdu hakkab imbuma Kreeka koloniste. Jõhker ja allumatu mägilane Maras, keda jälitab mõte veritasust,..

Seppo, Raivo

NIRVAANA RADA

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind 14.98 Pöörane lugu elukutselisest hädavaresest, vanemapoolsest tibist, kes kirjutab viisteist aastat korstnasse ja kihutab Londonisse, otsustades oma sõbranna, ettevõtlikuma tibi kõrval eluga uuesti alustada. Välismaale minekuks leidub ka teine, eriti karm põhjus, mille kangelanna..

Seppo, Raivo

KA TEISEL KALDAL SAADAN SIND

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind 11.70 Omapärase prosaisti Raivo SEPPO (s 1973) kaheteistkümnes romaan, milles autor tõestab järjekordselt oma sisseelamisoskust võõrasse aega ja kaugesse olustikku, mille varasemateks headeks näideteks on muuhulgas tema romaanid "Ahvatluste oaas" ja "Kuupaiste tütar". Nõnda toimub..

Seppo, Raivo

MALABARI LESK

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind 16.90 Lapsena Riiga müüdud eestlasest Peeter Andressenist on saanud edukas kaupmees Indias. 1712. a külastab ta Põhjasõjas rängalt kannatanud kodumaad, ent lahkub peagi, sest Indiasse, Malabari rannikule, ei kutsu teda tagasi ainult äritegevus, vaid ka armastatud printsess Kalai, ..

Seppo, Raivo

PANGAJOOKS

€0.00

Maksudeta: €0.00

Käesolevas romaanis keskendub autor pangandusküsimustele. Iseseisvunud Eestis on kanda kinnitanud Rootsi pankurid ja saanud peremeesteks Eesti rahandusmaailmas. Üks tubli eesti mees kutsub rahvast üles sellele ebaõiglusele vastu astuma. Ta jääb äraostmatuks ega lase end ahvatlevatest pakkumistest pe..

Seppo, Raivo

ÄIKESERANNIK

€6.87

€17.44

Maksudeta: €6.30

Vana hind 16.79 Käesolevas romaanis keskendub autor kolmeteistkümnendal aastasajal elanud rüütlite võistluste ja elu-olu kujutamisele. Ühiskond oli juba tollal paheline – vohasid ebaausus ja valed –, ning see ei jätnud ka rüütelkonda puudutamata. Nii viibki üks tormakas ja rikutud noormees pettu..

Seppo, Raivo

FREDEGUNDE, NEUSTRIA KUNINGANNA

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind 9.78 eurot Noor andekas eesti autor leidis oma romaanile ainese 6. sajandi teisest poolest, pimedast ja sõgedast keskajast, kus võistlevad ning võitlevad kaks frankide kuningannat, kurikuulsad veel aastasadade pärast. Vandenõude rägastik ning veretööd, hullus ja nõidus, otsatu reetlikk..

Seppo, Raivo

KÜMME PATUST

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind 12.27 Vaba riik vabas maailmas on jõudnud õnne, see tähendab tarbijaliku ülikülluse ning reeglistatud elutegevuse ajastusse. Oma probleemikesed on inimestel ometi. Need panevad kümme korralikku kodanikku – hälvetest heas seltskonnas ei räägita – väljuma igapäevasest linlikust keskkonna..

Seppo, Raivo

KUUPAISTE TÜTAR

€0.00

Maksudeta: €0.00

Lihtne, ometi igavene lugu kadunud aegadest – kaks vastandlikku maailma, mis kokku ei satu, aga ometi tõmbuvad. 1650ndatel aastatel Moldovas hargnev ajalooline romaan kujuneb mustlanna ja vürsti armastuslooks. Peale oma südame seaduste on kummalgi keerukas kohaneda nii omaenese kui teise maailma käs..

Tooted 1 kuni 12, kokku 14 tootest (2 lehekülge)