Sildid: Tõlkekirjandus, kaasaegne, krimiraamat, Mirabilia, 2004

KUUS EASY LUGU. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00
  • Käibemaksuta:€0.00
Walter Mosley on oma kodumaal Ameerikas hinnatud krimikirjanik. Tema loodud tegelaskuju eradetektiiv Easy Rawlins pakub paljudele samastumisvõimalusi. Ta on alalhoidlik, edasipüüdlik ja nutikas, osutab teeneid ja kogub tänuvõlglasi, aitab omasid ja eksitab võmme. Easy elust ligi kahe aastakümne jook..

Walter Mosley on oma kodumaal Ameerikas hinnatud krimikirjanik. Tema loodud tegelaskuju eradetektiiv Easy Rawlins pakub paljudele samastumisvõimalusi. Ta on alalhoidlik, edasipüüdlik ja nutikas, osutab teeneid ja kogub tänuvõlglasi, aitab omasid ja eksitab võmme. Easy elust ligi kahe aastakümne jooksul pajatavad ka eesti lugejale vahendatud romaanid “Saatan sinises seelikus” (e k 2001), “Punane surm” (e k 2001) ja “Valge Liblikas" (e k 2003).
Nüüd on käes 1960ndad ja Easy on saavutanud igatsetud au- ja elujärje. Tal on kindel töökoht, armastatud naine ja südame külge kasvanud lapsed. Ta võib olla rahulik, et on kurikaelte maailmast välja astunud, kuid mitte õnnelik, sest tunneb, et on reetnud oma parima sõbra, kurikaelte kuninga Hiire, kes peaks olema surnud, kuid… Easy vajab oma leinava südame vaigistamiseks kinnitust.


Raamatu andmed
Ilmumise aasta 2004
Formaat pehmekaaneline
Lehekülgi 208
Mõõdud 140x200
Tõlkija(d) K. Priilinn
ISBN 9985-65-456-0

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha