KLASSIKALINE KRIMI

Tooted 1 kuni 12, kokku 21 tootest (2 lehekülge)

Leblanc, Maurice

KOLMEKÜMNE SARGA SAAR

€4.99

€15.33

Käibemaksuta: €4.58

Kuulsa prantsuse detektiivkirjaniku Maurice Leblanc’i (1864-1941) romaani tegevus toimub väikesel saarel Bretagne’i ranniku lähedal, kus toimuvad kummalised sündmused: peaaegu kõik saare elanikud hukkuvad salapärasel ja arusaamatul viisil. Lugeja ei jõua veel ootamatusest toibuda, kui autori ammenda..

Leblanc, Maurice

MÜRSUKILD

€4.99

€15.70

Käibemaksuta: €4.58

Prantsuse kirjanik Maurice Leblanc (1864 - 1941), kelle loodud tegelaskuju Arsenè Lupin on prantsuse kultuuriruumis sama tuntud kui Sherlock Holmes inglastel, kirjutas romaani "Mürsukild " kohe pärast I maailmasõja puhkemist ja esmakordselt ilmus see 1915. aasta alguses ajakirjas järjejutuna. Roma..

Rendell, Ruth

AADAM JA EEVA JA NÄPISTA MIND

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Minty on keskealine ontlik naisterahvas, kelle puhtusearmastus on suisa äärmuslik, kuid see pole ta ainus iseära. Märksa haruldasem veidrus on tema võime näha vaime. Zillah on pisut tuulepäine särtsakas kaunitar, kes kasvatab madalas majas kahte last ja unistab elust kõrgete lagedega häärberis. Fion..

Highsmith, Patricia

HÄDAVARES

€4.99

€13.08

Käibemaksuta: €4.58

Walter Stackhouse’i, truud ja toetavat abikaasat, kahtlustatakse oma neurootilise naise Clara surmamises, sest üks teine sarnane mõrv on just hiljaaegu toimunud. Et mees on tõesti fantaseerinud oma naise surmast ja et mitu vale tegu on rikkunud tema karjääri ja maine, siis on kahtlustusteks põhjust...

Mäki, Reijo

HARD LUCK CAFE. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Tuleviku läänemaailma vapustab rahaahne Al-Mahdi sepitsetud pantvangidraama Vahemere luksuskuurordis. Röövitud noort ja rikast pärijannat ning tema sõbratari lähevad vabastama oma ala tipud, kellest üks, Casual Friday, laseb end heita kõledasse keldritürmi satikatest söödud näitsikutele seltsik..

Mäki, Reijo

KOLMETEISTKÜMNES ÖÖ

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Vana hind: 7.35   “Kolmeteistkümnendas öös” kohtub eesti lugeja põhjanaabrite suure lemmiku – eradetektiiv Jussi Valtteri Varesega, paadunud poissmehe ja naiste hingeelu tundjaga. Ootamatult kohtab ta kodukõrtsis oma teisikut – Iirimaalt pärit füüsikut, kes on tulnud Soome oma teadmisi raha..

Mosley, Walter

KUUS EASY LUGU

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Walter Mosley on oma kodumaal Ameerikas hinnatud krimikirjanik. Tema loodud tegelaskuju eradetektiiv Easy Rawlins pakub paljudele samastumisvõimalusi. Ta on alalhoidlik, edasipüüdlik ja nutikas, osutab teeneid ja kogub tänuvõlglasi, aitab omasid ja eksitab võmme. Easy elust ligi kahe aastakümne jook..

Rendell, Ruth

LAPSUKESED METSAS

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Sellist vihma, nagu nüüd oli valanud, ei mäletanud keegi. Brede’i jõgi oli paisunud üle kallaste ja ükski maja jõeorus polnud üleujutusest pääsenud.  Teismelised, viieteistkümneaastane poiss ja kolmeteistkümneaastane tüdruk on kadunud, samuti kolmekümneaastane naine, kes vanemate äraolekul ne..

Rendell, Ruth

LOORITATU

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Räpase pruunist sametist surilinaga kaetud, lamab hõbedase Escorti ja tumesinise Lancia vahel naise surnukeha. Jääb mulje, nagu oleks tegemist kaltsuhunnikuga. Ostukeskuse tühjas parklas viibinud komissar Wexfordi tähelepanu olnud liiga hõivatud, et ta oleks märganud midagi ebatavalist – ta nägi v..

Vine, Barbara

MINOTAUROS

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Äsja Rootsis ülikooli lõpetanud Kerstin Kvist palgatakse Inglismaale Lydstep Old Halli põetajaks Johnile, täiskasvanud mehele, kellele söödetakse sisse ravimeid, et tema hullumeelsuspuhanguid kontrolli all hoida. Kuid Johni veidrused peegelduvad groteskselt tema neljalt õelt, kes pimedas ja laguneva..

Hillerman, Tony

MUST TUUL

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Vana hind: 8.95   Kõrvaliselt kõrberajalt leitakse verilihale nülitud pihkude ja taldadega surnukeha. Leid laseb oletada nõiavärgi osalust ja on lähiaja kummaliste juhtumuste jadas esimene, kui mitte arvestada üha uusi arusaamatuid vandalismiakte piirkonda veega varustava tuuliku kallal. Ol..

Higgins, Jack

OHTLIK PIIRKOND

€4.99

€13.67

Käibemaksuta: €4.58

Julgeolekurühma liikmele Sean Dillonile tehakse ülesandeks vabastada kolmeteistkümneaastane Sara, kes on röövitud Londonist ja viidud Iraaki, et sundida ta abielluma mehega, keda tuntakse Jumala Haamri nime all ja kes on Lähis-Ida kardetumaid terroriste. Dillonil pole aimugi kohutavast sündmusteahel..

Tooted 1 kuni 12, kokku 21 tootest (2 lehekülge)