Tangsoo, Jaan

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)

Tangsoo, Jaan

KOLMTEIST AASTAT HILJEM

€1.70

€9.97

Maksudeta: €1.56

Romaanis „Kolmteist aastat hiljem“ kohtub lugeja juba autori varasemast loomingust tuttavate tegelastega. Raamatu tegevus hargneb vahetult pärast Eesti Euroopa Liitu astumist ühes maalilises Eestimaa väikelinnas, mille linnaisadel ja nendega mestis olevatel aferistidel tekib hull idee arendada globa..

Tangsoo, Jaan

TAGASI KOJU

€1.70

€9.97

Maksudeta: €1.56

See on koeraraamat, kuid pole lasteraamat. Kaks autorit, kaks minategelast – inimene ja koer. Mõlemad on kaotanud elus nii olulise, et tundub, nagu rohkem kaotada polekski enam võimalik... See raamat räägib koerast, kes pärast omaniku surma pärijate poolt liivakarjääri maha jäetakse. Kas see ongi ..

Tangsoo, Jaan

EILSEST TÄNASESSE

€1.74

€9.48

Maksudeta: €1.60

Oma romaanides teravate süžeedega silma paistnud autor on seekord võtnud vaatluse alla hävituspataljonide tegevuse metsavendade hävitamisel, samuti ka julgeolekuorganite poolt toimepandud kuriteod Nõukogude Eesti elanike vastu. Mitme läbiva süžeeliiniga romaanis on kesksel kohal noore mehe Leo kujun..

Tangsoo, Jaan

KROONIKA

€0.00

Maksudeta: €0.00

Lopsaka keelekasutuse ja erakordsete karakterite poolest rikka teose keskmes on ühte Eestimaa väikelinna saabunud “Ameerika miljonär”, keda kõikvõimalikud kohalikud aferistid tahavad oma huvides ära kasutada ja tema varandusest osa saada. See humoorikas, kohati groteski laskuv romaan meenutab lugeja..

Tangsoo, Jaan

VALGA VALKA

€1.64

€9.81

Maksudeta: €1.50

Jaan Tangsoo uus teravasüžeeline romaan “Valga Valka” on nooruki mina-vormis pihtimus oma elust kodus, kus valitseb sõna tõsises mõttes põrgu – perekonda rusub Iraagis teeniva vanema poja saatus ja invaliidist isa, kes on alkohoolik. Lohutust leiab nooruk vaid internetti põgenedes, kust leiab sõbran..

Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)