Tangsoo, Jaan

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)

Tangsoo, Jaan

KOLMTEIST AASTAT HILJEM

€0.00

Maksudeta: €0.00

Romaanis „Kolmteist aastat hiljem“ kohtub lugeja juba autori varasemast loomingust tuttavate tegelastega. Raamatu tegevus hargneb vahetult pärast Eesti Euroopa Liitu astumist ühes maalilises Eestimaa väikelinnas, mille linnaisadel ja nendega mestis olevatel aferistidel tekib hull idee arendada globa..

Tangsoo, Jaan

TAGASI KOJU

€0.00

Maksudeta: €0.00

See on koeraraamat, kuid pole lasteraamat. Kaks autorit, kaks minategelast – inimene ja koer. Mõlemad on kaotanud elus nii olulise, et tundub, nagu rohkem kaotada polekski enam võimalik... See raamat räägib koerast, kes pärast omaniku surma pärijate poolt liivakarjääri maha jäetakse. Kas see ongi ..

Tangsoo, Jaan

EILSEST TÄNASESSE

€1.74

€9.48

Maksudeta: €1.60

Oma romaanides teravate süžeedega silma paistnud autor on seekord võtnud vaatluse alla hävituspataljonide tegevuse metsavendade hävitamisel, samuti ka julgeolekuorganite poolt toimepandud kuriteod Nõukogude Eesti elanike vastu. Mitme läbiva süžeeliiniga romaanis on kesksel kohal noore mehe Leo kujun..

Tangsoo, Jaan

MARUKOER. VIIMANE RAAMAT

€0.00

Maksudeta: €0.00

Romaan on erandliku ainekäsitlusega, sest tegu on inimese ning Rexi, pooleldi rotveileri, pooleldi hundikoera, raevuka viiekümnekilose eluka, veidra suhtega, kus loomale on määratud muutuda peremehe pikka aega haudutud kättemaksu tööriistaks süütute inimeste vastu. See on karm raamat, sealhulgas van..

Tangsoo, Jaan

MEDUSE'I PARV.

€0.00

Maksudeta: €0.00

Mina-vormis romaan kujutab naturalistlikes värvides ühe Eesti väikelinna igapäevaelu. Tegelaskond koosneb põhiliselt eluheidikutest, neist, kes on jäänud elu hammasrataste vahele nii endise kui praeguse süsteemi tingimustes. Paljudel neist on kõrged aated ja tahtmine elus midagi korda saata, ometi h..

Tangsoo, Jaan

PERROON

€0.00

Maksudeta: €0.00

Kaks meest istuvad vaksalis. Nad vahivad perrooni, inimesi, suveööd, lonksavad õlut ja muudki. Ajast pole puudu kummalgi, sest üks neist on rongist maha jäänud ja teise jaoks paistavad kõik rongid juba läinud olevat… Ja üks meestest pajatab teisele ajakuluks oma lugu, elukunstniku lugu, kuidas on te..

Tangsoo, Jaan

RITSIKAS

€0.00

Maksudeta: €0.00

Kui lapsel ei ole aimugi, kes on tema isa. Kui lapse emale läheb korda ainult korralik peatäis ja last vajab ta üksnes selleks, et elamispinda saada. Siis võibki juhtuda, et ühel hetkel kukub viieteistkümneaastasel tüdrukul karikasse viimane piisk ja temast saab Ritsikas, kelle kodukoht on seal, kuh..

Tangsoo, Jaan

VALGA VALKA

€0.00

Maksudeta: €0.00

Jaan Tangsoo uus teravasüžeeline romaan “Valga Valka” on nooruki mina-vormis pihtimus oma elust kodus, kus valitseb sõna tõsises mõttes põrgu – perekonda rusub Iraagis teeniva vanema poja saatus ja invaliidist isa, kes on alkohoolik. Lohutust leiab nooruk vaid internetti põgenedes, kust leiab sõbran..

Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)