AJALOOLINE ROMAAN

Tooted 1 kuni 12, kokku 24 tootest (2 lehekülge)

Ryan, Jennifer

CHILBURY NAISKOOR

€17.51

Käibemaksuta: €16.06

Kent, 1940 Idüllilises Chilbury külas on teoksil muutused. Naiste südamed murduvad, saates sõtta poegi ja abikaasasid. Kui vikaar otsustab lõpetada laulukoori tegevuse kuni meeste naasmiseni, näib kõik kadunud olevat. Kuid just laulmiseks kokkutulemine on see, mida Chilbury naised neil süngete..

Ahdaf, Soueif

ARMASTUSE JÄLGEDES. Viimane raamat

€3.60

€19.95

Käibemaksuta: €3.30

Aastal 1900 reisib inglise leedi Anna Winterbourne Egiptusesse, kus armub sealsesse rahvuslasse Šarifi. Nende elu on täis poliitilisi kirgi ja võitlust, aga ka õrnust, veetlust ja võlu. Sada aastat hiljem sõidab Egiptusesse ameeriklanna Isabel Parkman, Anna ja Šarifi järeltulija. Kaasavõetud vanas p..

Allende, Isabel

ARMASTUSEST JA VARJUST

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Isabel Allende, Peruus maapaos sündinud tšiili kirjaniku loomingulise edu saladus peitub tema oskuses siduda elu tegelikkust ja imet. Maagilise realismi võtmes on kirjutatud ka romaan “Armastusest ja varjust”, mis põhineb 1973. aastal tema kodumaal aset leidnud reaalsetel sündmustel. Tõsielulisest a..

Helleberg, Maria

CAESAR JA KLEOPATRA . Viimane raamat

€4.99

€14.50

Käibemaksuta: €4.58

Kahekümneaastane kuninganna Kleopatra on olnud lapsest saadik võimuvõitluse keskmes. Ehkki egiptlased kummardavad teda nagu jumalannat, on ta võimuahnete ülikute meelevallas ja tema elu on alatasa ohus. Kukutatud Kleopatral õnnestub pääseda maailma mõjukaima mehe Caesari jutule ja nii saabki alguse ..

Frazier, Charles

COLD MOUNTAIN

€2.94

€15.15

Käibemaksuta: €2.70

“Cold Mountaini” tegevus toimub Ameerika kodusõja lõpupäevil. Konföderatsiooniarmee sõdur W. P. Inman, kes oli vabatahtlikult sõjaväkke astunud, on sõjas pettunud ja läbielatust vapustatud. Ta deserteerub ja asub ohtlikule teekonnale koju Cold Mountaini poole, kus loodab lunastust leida oma armastat..

Sund, Lars

ERIKU RAAMAT

€4.99

€16.48

Käibemaksuta: €4.58

“Eriku raamat” on mahlaka keelega köitev jutustus mitmest värvikast Pohjanmaa soomerootsi inimsaatusest alates Soome Talvesõjast kuni meie päevadeni. Peategelane Erik Smeds, keda ootas Smedsasi suguvõsatalu, on Jätkusõja salaoperatsioonist osavõtu tõttu pidanud venelaste hirmus Soomest põgenema. P..

Enquist, Per Olov

IHUARSTI VISIIT

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Vana hind: 10.86   Kui ajalooline romaan räägib teos Taani kuningas Christian VII ja tema ihuarstist Johann Friedrich Struenseest, kelle kätte vaimuhaige monarh andis 1768. aastal kogu võimu. Noor saksa arst oli Voltaire’i ja Rousseau jünger ning viis lühikese ajaga feodaalses, pärisorjusli..

Ransmayr, Christoph

JÄÄ JA PIMEDUSE ÕUD

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Vana hind: 10.35   Selle mitmekihilise seiklusromaani keskpunktiks on Austria-Ungari põhjapooluseekspeditsioon. Jõudnud 1872. aasta arktilisel suvel Novaja Zemlja lähedusse, jääb ekspeditsioonilaev “Tegetthoff” jäässe kinni. Pärast aastapikkust triivi läbi jää ja pimeduse avastab skorbuudis..

Seppo, Raivo

KUUPAISTE TÜTAR

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Lihtne, ometi igavene lugu kadunud aegadest – kaks vastandlikku maailma, mis kokku ei satu, aga ometi tõmbuvad. 1650ndatel aastatel Moldovas hargnev ajalooline romaan kujuneb mustlanna ja vürsti armastuslooks. Peale oma südame seaduste on kummalgi keerukas kohaneda nii omaenese kui teise maailma käs..

Maalouf, Amin

LEO AFRICANUS

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Vana hind: 15.21   Prantsuse kirjaniku, Concourt’i kirjanduspreemia laureaadi, Amin Maaloufi (s.1949) ajalooline romaan kuulsa 16. sajandi rännumehe Leo Africanuse (u 1485-1554), seiklusrikkast elust. Sündinud Hispaanias Granadas, sattus ta pagulasena Marokosse, kust sooritas mitu retke Kes..

Sokolov, Sasha

LOLLIDE KOOL

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Vana hind: 8.95 Praegu Ameerikas elav ja prestiižse Puškini kirjandusauhinna saanud vene kirjanik Sasha Sokolov sündis 1943.a. Kanadas Ottawas Nõukogude Liidu saatkonna töötaja perekonnas. Pärast sõda elas Moskvas, õppis võõrkeeli ja ajakirjandust ning tegutses pealinna boheemlaste ühenduses. Se..

Chevalier, Tracy

NAINE JA ÜKSSARVIK

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Ajastutruu ajaloolise romaani aluseks on Pariisis asuvad maailmakuulsad gobeläänid. Kuuest piltvaibast koosnevas sarjas võrgutab naine ükssarvikut, keda peeti keskaegses sümboolikas nii metsikuks, et teda taltsutada suudab vaid neitsi. Viis piltvaipa sümboliseerivad meie viit meelt, kuues on sisseju..

Tooted 1 kuni 12, kokku 24 tootest (2 lehekülge)