ARMASTUSROMAAN

Tooted 1 kuni 12, kokku 17 tootest (2 lehekülge)

Tuule, Eet

KIMALASED PIKSEKIVIL

€14.70

Käibemaksuta: €13.49

Keskea künnisele jõudnud Kertu pääseb imekombel raskest liiklusõnnetusest ja taas hakkavad teda painavad kummalised unenäod ning Piksekiviga seotud mälestused lapsepõlvest. Naine otsustab aja maha võtta, et üle aastate külastada oma kodutalu Saaremaal. Seal kohtab Kertu kunagist naabripoissi. Ka Tõn..

Grémillon, Hélène

USALDUSALUNE

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

On aasta 1975. Camille on äsja ema kaotanud. Kaastundeavalduste seas on kummaline kiri, mil pole saatja aadressi. Alguses arvab Camille, et tegemist on eksitusega, aga kirjad muudkui saabuvad ja toovad päevavalgele aastatel 1938 – 1943 aset leidnud traagilise armastusloo, mille keskmes on oma tahtes..

Tšehhov, Anton

ARIADNA JA TEISI JUTUSTUSI NING NOVELLE ARMASTUSES...

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Vana hind: 10.80   Vene kirjandusklassiku Anton Tšehhovi (1960-1940) sajandat surma-aastapäeva märkiv novellivalimik sisaldab kakskümmend üks novelli ja jutustust armastusest ning abielust; tuntumad neist "Maja ärklitoaga", "Daam koerakesega", "Anna kaelas"...

Maupassant, Guy de

BEL-AMI

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Prantsuse kirjanduse klassiku Guy de Maupassant’i tuntuim romaan nägusast sõna- ja tegudeosavast ajakirjanikust Georges Duroyst, kes jultunult endasse naisi armuma pannes teeb ameti-, äri- ja abielurindel peadpööritavat karjääri...

Helleberg, Maria

CAESAR JA KLEOPATRA . VIIMANE RAAMAT

€4.99

€14.50

Käibemaksuta: €4.58

Kahekümneaastane kuninganna Kleopatra on olnud lapsest saadik võimuvõitluse keskmes. Ehkki egiptlased kummardavad teda nagu jumalannat, on ta võimuahnete ülikute meelevallas ja tema elu on alatasa ohus. Kukutatud Kleopatral õnnestub pääseda maailma mõjukaima mehe Caesari jutule ja nii saabki alguse ..

Chandernagor, Françoise

ESIMENE NAINE

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Vana hind: 9.97   Prantsuse kirjaniku, Goncourt’i Akadeemia liikme F. Chandernagori (s 1945) särav romaan veerand sajandit koos püsinud abielupaarist. Neil on neli poega ja naine armastab endiselt oma meest, kuigi too on teinud enda omaks terve haaremi heledapäiseid siresääri. See on vana l..

Kay, Susan

FANTOOM

€4.99

€16.48

Käibemaksuta: €4.58

Sellest 1990. aastal ilmunud romaanist on kujunenud paljude Fantoomi fännide lemmiklektüür. Susan Kay on ammutatud oma ainese Gaston Leroux’ maailmakuulsast teosest “Ooperikummitus”. Autori sõnul tekkis tal tunne, et see teos on üksnes jäämäe tipp ja et kusagil sügavikus ootab kirjeldamist tohutu in..

Pilcher, Rosamunde

HELESININE MAGAMISTUBA. Kirjastuses otsas

€4.99

€14.50

Käibemaksuta: €4.58

“Suur magamistuba on imearmas: tervenisti helesinine ja valge, satiin ja musliin, jahe ja õhuline. Aknad avanemas üle aia merele…”  “Helesinine magamistuba” on kogumik maagiliselt mõjuvatest jutustustest, mis pakuvad tõeliselt meeliköitvaid elamusi, peegeldades inimestevahelisi suhteid, igapä..

Enquist, Per Olov

IHUARSTI VISIIT

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Vana hind: 10.86   Kui ajalooline romaan räägib teos Taani kuningas Christian VII ja tema ihuarstist Johann Friedrich Struenseest, kelle kätte vaimuhaige monarh andis 1768. aastal kogu võimu. Noor saksa arst oli Voltaire’i ja Rousseau jünger ning viis lühikese ajaga feodaalses, pärisorjusli..

Tikkanen, Märta

ISIKLIKUD ASJAD. SUUR HÜLGEKÜTT

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

"Ma usun lähedusse, soojusesse, armastusse. Sellest me unistame, räägime, kirjutame ja loome, selle saavutamise nimel me oleme, tegutseme, võitleme ja kannatame," ütleb soomerootsi kirjanik Märta Tikkanen (1935), Põhjamaade kaasaegse kirjanduse silmapaistvamaid ja tõlgitumaid autoreid. Läbiva joonen..

Irving, John

LESK ÜHEKS AASTAKS

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Vana hind: 16.17   “Lesk üheks aastaks” (A Widow for One Year) on John Irvingi (s 1942) üheksas romaan. Teos kujutab endast mitmekihilist armastuslugu. Teose peategelane, romaanikirjanik Ruth Cole, on keeruline ja vastuoluline isiksus, ühteaegu enesekindel ja haavatav. Romaanis käsitletakse..

Flaubert, Gustave

MADAME BOVARY

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Prantsuse 19. sajandi kirjanduse suurima stiilimeistri Gustave Flaubert’i igihaljas tähtteos, mis esmailmumisel tõi autorile kaasa ebakõlblussüüdistusega kohtuprotsessi. Pealispindselt vaadates on see lihtne lugu provintsiarsti noorest nägusast naisest, kes pettub oma juhmivõitu mehes ja otsib tunde..

Tooted 1 kuni 12, kokku 17 tootest (2 lehekülge)