Wassmo, Herbjørg

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)

Wassmo, Herbjørg

PÕGENEMINE FRANKI JUUREST

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind: 12.85 Romaan “Põgenemine Franki juurest” on eesti lugeja arvult kaheksas kohtumine selle rahvusvahelise maine omandanud norra naiskirjanikuga. Teos räägib lastekodus üleskasvanud keskpärasest kirjanikust Sannest, kes varastab oma armukeselt Frankilt neli miljonit krooni ja asub otseku..

Wassmo, Herbjørg

NEED SILMAPILGUD

€0.00

Maksudeta: €0.00

Kui Herbjørg Wassmo romaan "Sada aastat" (ek 2011) põhineb autori perekonnalool, siis käesolev teos on sügavalt autobiograafiline romaan kirjaniku elust alates neiueast kuni küpse kunstnikuni. Autor kirjutab kõikuvast eneseusaldusest ja püüdlustest kellekski saada, unistustest ja kindlameelsest taht..

Wassmo, Herbjørg

DINA PÄRANDUS

€4.99

€13.41

Maksudeta: €4.58

"Dina pärandus" on kolmas ja viimane raamat romaanitriloogiast, mille esimesed kaks osa "Dina raamat" ja "Õnne poeg" ilmusid eesti keeles vastavalt 1997. ja 1999. aastal. Sündmustik areneb 19. sajandi teisel poolel Põhja-Norras, kuhu koolitatud arstina pöördub Kopenhaagenist tagasi Benjamin, tuues..

Wassmo, Herbjørg

SADA AASTAT

€0.00

Maksudeta: €0.00

Norra kirjanik Herbjørg Wassmo (s. 1942) on eesti lugejale hästi tuntud autor. Romaanitriloogia “Dina raamat”, “Õnne poeg” ja “Dina pärandus”, mis tõi autorile maailmakuulsuse, on lisaks mitmetele teistele H. Wassmo teostele ilmunud ka eesti keeles. Romaan “Sada aastat” põhineb autori perekonnaloo..

Wassmo, Herbjørg

SEITSMES KOHTUMINE

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind: 12.85   Norra tänapäeva ühe loetavama ja rahvusvaheliselt tuntud ning eesti lugejalegi mitme raamatuga tuttavaks saanud kirjaniku Herbjørg Wassmo (1942) romaani “Seitsmes kohtumine” sündmustiku keskpunktis on armastus. Tundliku meelelaadiga noore ärimehe ja oma loominguga maailma..

Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)