Troyat, Henri

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)

Troyat, Henri

KIRJANIKU TÜTAR

€1.70

€4.99

Maksudeta: €1.56

Pika ja viljaka, edust palistatud kirjanikutee lõpul haarab Armand Boisier'd, Prantsuse Akadeemia liiget, topeltmure. Ta kogeb oma loova fantaasia lätete kuivamist ja kardab kõigest hingest armastatud tütre Sandy võõrdumist. On ju pärast abikaasa surma saanud tütrest talle viimane abi üksinduse vast..

Troyat, Henri

KOHUTAVAD KEISRINNAD. KIRJASTUSES OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Kes astub Peeter Suure asemele? Kes saab selle despootliku ja kaugelenägeliku reformaatori järglaseks? Pärast tsaari surma 1725. aastal seisab kogu Venemaa raske küsimuse ees. Suurnike perekonnad peavad läbirääkimisi, võimu lähedal seisjad punuvad intriige: võimatu on leida uut valitsejat, meest sob..

Troyat, Henri

PARUNESS JA MUUSIK. PROUA VON MECK JA TŠAIKOVSKI....

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind: 9.20   Paruness von Meck, üheteistkümne lapse ema, asjaarmastaja muusik, armub Tšaikovskisse – muusika pärast – ja pakub talle alatist toetusraha, et helilooja saaks pühenduda üksnes muusikale. Leping sõlmitakse ühel tingimusel: nad ei kohtu iialgi. Neljateistkümne aasta kestel m..

Troyat, Henri

PAUL I. TSAAR, KEDA EI ARMASTATUD. KIRJASTUSES OTS...

€0.00

Maksudeta: €0.00

Prantsuse Akadeemia liikme Henri Troyat’ järjekordse biograafia kangelane, Peeter III ja Katariina Suure arvatav poeg Paul I (1754 – 1801), on Vene valitsejasoo üks kõige mõistatuslikumaid, heitlikumaid ja vastuolulisemaid kujusid. Kutsutud Venemaad valitsema, jagab ta üksnes põlgust venelaste, nend..

Troyat, Henri

PILVEDEL HÕLJUMAS

€1.70

€7.96

Maksudeta: €1.56

Kaks vananevat sõbratari võtavad üüriliseks noormehe, kes nende ellu saatuslikke muudatusi toob. Nimeka prantsuse kirjaniku, Prantsuse Akadeemia liikme Henri Troyat üllatava lõpplahendusega romaan on mitmekihiline ja näitab inimloomuse keerukust. ..

Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)