Padu, Ebe

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)

Padu, Ebe

ON ALLES ELU

€0.00

Maksudeta: €0.00

Miks küll arvatakse, et maaelu on südmustevaene, maainimesed igavad? Millest küll sünnivad külas kuulujutud, mida ette võtta alatu keelepeksu vastu? Kas taluperenaisel peab alati aega ja kannatust olema, et ära kuulata, lohutada ja aidata üht eluveidrikku? Kas pereemal on õigus ähvardada tuntud viin..

Padu, Ebe

KAIEKESE UNENÄGU. MUINASJUTTE JA LUGUSID

€0.00

Maksudeta: €0.00

Noore kirjaniku esiraamat sisaldab mõnusaid, fantaasiarohkeid ja kohati ka õpetlikke lugusid, mille tegevus leiab aset maaümbruses, või tundliku lapse kujutlusmaailmas. Illustreerinud Maite Kotta...

Padu, Ebe

KOLMEKÜMNEAASTANE KAPTEN. KAASAEGNE SEIKLUSJUTT. ...

€0.00

Maksudeta: €0.00

Hoogsa seiklusjutu peategelasteks on kaks eestlast – Leonella ja Jaanus – kes pärast laevahukku Läänemerel satuvad kahtlase laeva pardale. Peagi selgub, et tegemist on kaasaegsete piraatidega, laeva kapteniks on Jeemenist pärit Dick Sald. Eestlaste põgenemiskatse Inglismaal ebaõnnestub, ja nii seisa..

Padu, Ebe

KURR JA NÄU

€3.27

Maksudeta: €3.00

Autor on varem avaldanud neli lasteraamatut, mille aines pärineb ühest armsast Läänemaa maakodust, kus elatakse ruttamatult ning loodusega kooskõlas. Kuid kõiksugu lugusid ei juhtu seal mitte ainult täiskasvanute ja lastega, vaid ka koduloomade, metsaelanike, masinate ja teiste elutute asjadega. Raa..

Padu, Ebe

MURTUD SÜDA

€0.00

Maksudeta: €0.00

Väikesel Merlel on isast kahju, lõputult kahju, kuigi ta näeb, kui julm on isa teiste pereliikmetega. Laps usub, et rõõmsad hetked on peres siiski ülekaalus. Väike tüdruk püüab ta olla lepitaja oma ema Jelena, kasuõe Esteri ning isa Andero vahel, kuid tema suutmistest ja oskustest jääb napiks. Nõnda..

Padu, Ebe

PORTSELANIST JÄNES JA KLAASIST KANA

€0.00

Maksudeta: €0.00

Ebe Padu neljas lasteraamat (eelmised on “Kaiekese unenägu”, “Väike õunaröövel”, “Põdrad teevad nalja”). Selle lood, kokku paar tosinat, on üsna mitmest vallast, rohkem naljakad kui tõsised – see on rääkivate mänguasjade ning kõnelevate masinate, mesilaste ja akvaariumikalade ning muude armsate elus..

Padu, Ebe

VÄIKE ÕUNARÖÖVEL

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind: 8.76 Noore autori teine jutukogu lastele sisaldab 26 mõnusat, fantaasiarohket ja enamasti ka õpetlikku lugu, mille tegevus leiab aset maaümbruses – seenemetsas, õunaaias, karjamaal, põllul. Laste kõrval on kujutatud kasside, rottide, partide, lammaste jt lõbusaid toiminguid. Lisaks me..

Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)