ENESEABI

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)

Garnier, Stéphane

101 KASSITARKUST

€12.50

Käibemaksuta: €11.47

Kass Ziggy on tagasi! Uus raamat sisaldab 101 õppetundi, üllatavaid, kavalaid praktilisi kassitarkusi ja nõuandeid, mis toovad muutuse teie ellu. Võita oma hirmud, mitte alla vanduda, enesesse uskuda ja oma elu uuesti üles ehitada kassist ja tema valikutest innustatuna. Lehekülg lehekülje haaval..

Paberit, Jane

#ÜKSKILIHASEILIIGU

€18.41

Käibemaksuta: €16.89

Olen alati mõelnud, et kunagi kirjutan raamatu. Oma elust. Nii palju on saanud nalja, nii palju on olnud uskumatuid seiklusi, kokkusattumusi, kurbust ja õnne. Kirjutada mulle meeldib. Ja pensionäripõlveks on mälestused settinud kullaks ja mullaks. Liigne emotsioon ja ebaolulised seigad on minema..

Garnier, Stéphane

MÕELDA JA TEGUTSEDA NAGU KASS

€11.25

Käibemaksuta: €10.32

Kass on parim õpetaja! Võtkem kassist eeskuju, sest tema oskab elada! See arusaam innustas Stéphane Garnier’d kirjutama täiesti uutmoodi isiksuse arendamise käsiraamatut. Kass on vaba, rahulik, vaatlev, ettevaatlik, elegantne, karismaatiline, sõltumatu, uhke, iseseisev... Nii palju kad..

Vagiste, Karin

RAHUNE MAHA! ENESEABIKÄSIRAAMAT KONFLIKTIDE LAHEN...

€0.00

Käibemaksuta: €0.00

Karin Vagiste on Kanadas tegutsev psühholoog, kellele on omistatud akadeemilised kraadid Toronto ülikoolis (haridusteaduses), Yorki ülikoolis (suhtekorralduses) ja Windsori ülikoolis (õigusteaduses). Ta on silmapaistev vahendaja ja kõneleja. Raamatu läbivaks teemaks on lihtne, kuid jõuline meetod, m..

Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)