Biin, Aarne

Tootevõrdlus (0)
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)

Biin, Aarne

PÕRGU TAGA LAGEDAL

€14.70

Maksudeta: €13.49

See oli olnud vangla. Veidi viisakama nimega, erikool. Vangla ilma relvastatud valvurite ja lõrisevate teenistuskoerteta, aga siiski vangla. Kogu seal viibitud aja oli ta tajunud seda vägivalda, mida peavad taluma noorukid, kes võimudele mõne tembuga vahele olid jäänud. Leo ei uskunud hing..

Biin, Aarne

LOSSI PEREMEHED

€3.16

€14.10

Maksudeta: €2.90

AARNE BIIN on oma romaanis jätkuvalt truu kodukandi, Virumaa temaatikale. Ta jutustab lugejale ühe põlistalu loo, sekka pilte endisaegade eluolust ning ajahämarusse kadunud inimestest, keda iseloomustavad visadus, töötahe ja kohatruudus. Lossi talu viimane peremees Bert Risto on just säärane mee..

Biin, Aarne

MEIE SÕBRAD. LUGUSID KOERTEST JA KASSIDEST,OMADES...

€2.94

€14.50

Maksudeta: €2.70

Kaasajateemaliste romaanidega tuntust kogunud autor üllatab seekord lugejat: ta on kirjutanud omapärase kogupereraamatu meie neljajalgsetest lemmikutest, kus iga üksiku loo puhul on jälgitav tugev inimlik aspekt. Nii et kokkuvõttes võiksime öelda – sellised me just olemegi, just nii hoolimatud, just..

Biin, Aarne

SILD ÜLE KOIVA. KIRJASTUSEST OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Ajalehe Videvik kaastööline Rita Kikas saab ülesande üles otsida ja luua kirjanduslik portree kunagisest levimuusikatähest Aarne Välist, keda uus põlvkond enam ei tunne. Juhus aga viib ajakirjaniku esmalt kokku insener-konstruktor August Veltmaniga, kel parajasti käsil suurprojekt kahasse läti kolle..

Biin, Aarne

KUUM SUVI SETUMAAL

€2.18

Maksudeta: €2.00

Elu asjades saamatuvõitu ja linnast maale taandunud mees satub oma suvekodus üksinda viibides õnnetusse olukorda, millest teda aitab välja loodusfotograafist neiu, kes juhuse tahtel tema õuele tuleb. Paraku moodustab see olevikuline, noore ja ühtlasi oma eluvalikute ees seisva neiu ning eaka, melanh..

Biin, Aarne

KÕIK, MIDA POLE. KIRJASTUSES OTSAS!

€0.00

Maksudeta: €0.00

Vana hind: 4.47   Romaan mälu kaotanud mehe teest tagasi ellu minevikunägemuste kaudu, milles elustuvad tema esivanemad, lapsepõlveaastad ja lähiminevik nüüdis-Eestis. 1996.a. romaanivõistluse III auhind...

Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)